Budynek Sokoła po remoncie

Mamy powody do radości! Budynek Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół przeszedł długowyczekiwany remont.

W trakcie remontu wymieniono: stolarkę okienną, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, odmalowano wnętrza, a także wymieniono oświetlenie na sali baletowej. Teraz czeka nas naprawa ogrodzenia od strony ulicy Kościuszki.

Całość remontu została sfinansowana przez gminę Niepołomice, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni Burmistrzowi Romanowi Ptakowi oraz wszystkim osobom zaangażowanym w prace. 

W sobotę, 28 stycznia mieliśmy możliwość wspólnie posprzątać po remoncie, nanieść ostatnie poprawki i zrobić niewielkie przemeblowanie.

Teraz wyremontowany budynek czeka na pierwszych ćwiczących. W ferie zapraszamy na „Ferie z Sokołem”, w ramach których możecie skorzystać z kursu samoobrony dla dzieci i rodziców oraz zajęć tai-chi z elementami jogi. 

Nowością są też treningi FITCAMP. To okazja dla każdego chętnego do rozpoczęcia swojej przygody z aktywnością fizyczną. Więcej informacji o tych zajęciach na naszym profilu na Facebooku.

Cieszymy się, że udało się wyremontować budynek i mamy nadzieję, że będzie służył jak najdłużej jego użytkownikom. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z oferty PTG Sokół Niepołomice!

PODZIEL SIĘ:

Może cię też zainteresować: