Trzy nowe sekcje w PTG Sokół: Brazylijskie Jiu Jitsu, Krav Maga wraz z Kettlebell oraz Salsa!

Otwieramy swoje drzwi dla entuzjastów brazylijskiego jiu jitsu, krav magi i salsy.

Czas na nowe wyzwania! Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w nowych sekcjach Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół-Niepołomice. Jiu jitsu, Krav Maga połączona z kettlebell oraz Salsa – to tylko niektóre z możliwości, jakie dla Was przygotowaliśmy. Dołączcie do nas, aby wspólnie osiągnąć niesamowite rezultaty.

Wojciech Włodarczyk, Naczelnik PTG Sokół-Niepołomice

Już niedługo ruszają 3 nowe sekcje Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego Sokół-Niepołomice! Przygotowaliśmy dla Was coś naprawdę wyjątkowego.

🥋 Pierwsza sekcja, brazylijskiego jiu jitsu, rozpoczyna swoją działalność 1 lutego. Jeśli zastanawiacie się, czy warto dołączyć, odpowiedź jest jednoznaczna – WARTO! Nasz doświadczony i utytułowany trener zadba o to, abyście od podstaw poznali tajniki tej dyscypliny. Jiu jitsu świetnie rozwija zarówno mięśnie, jak i umysł, a przede wszystkim nie opiera się na uderzeniach. Na zajęcia wystarczy strój sportowy, wodę, klapki oraz dobre nastawienie i chęci! Startujemy o godzinie 18:00 w PTG Sokół-Niepołomice. Więcej informacji pod numerem telefonu: 783-774-939.

🥊 Kolejna sekcja, krav maga i kettlebell, rozpoczyna swoją działalność 5 lutego. Treningi samoobrony to nie tylko ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej w temacie bezpieczeństwa osobistego, ale także praca nad ciałem, kondycją, siłą, mocną psychiką i pewnością siebie. Dodatkowo, zapraszamy również na treningi z wykorzystaniem kettlebell, które dają niebywałą wytrzymałość, siłę, rozciągnięcie, świetny balans, stabilizację oraz świetną sylwetkę. Do sekcji może dołączyć każdy, bez względu na płeć i poziom wysportowania. Szczegóły pod numerem telefonu: 668037518.

💃 Trzecia sekcja, Salsa TIME w PTG Sokół-Niepołomice, to propozycja dla tych, którzy uwielbiają tańczyć. Pierwsze zajęcia są całkowicie bezpłatne, więc warto spróbować! Przyjdź i przekonaj się, jakiego potencjału tkwi w Tobie jako tancerz. Zajęcia poprowadzi niezawodny w tej dziedzinie Szymon Sendorek. Zapraszamy zarówno pary, jak i osoby chcące tańczyć solo. Koszt kolejnych zajęć wynosi 100 zł za osobę przy zakupie karnetu na 4 wejścia lub 30 zł za pojedyncze zajęcia. Zacznij ćwiczyć tanecznym krokiem już teraz!

Nasze dotychczasowe sekcje, takie jak taniec i gimnastyka artystyczna, cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jeśli szukacie aktywności, która zapewni Wam dobre samopoczucie i równocześnie umożliwi rozwój umiejętności, to dołączcie do nas już dziś. PTG Sokół-Niepołomice to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Chyba, że jest żeglarzem, to wtedy nie.

PODZIEL SIĘ:

Może cię też zainteresować: